AGILITY

  • ÚTERÝ     
  • NEDĚLE  od 14,00 hod.  

Časy tréninků se mění v závislosti na počasí a ročním období.

4.7.2020

 

 

Kvalifikace na MČR v agility.

 

V Trutnově 19.6. -  21.6.2020  proběhli kvalifikace na mistrovství ČR v agility. Ve velmi těžkých podmínkách se podařilo nominovat Janě Mikulové s jejími psy Colombinou Moravské srdce i s Agilem Srdeční záležitost. Děkujeme za vzornou reprezentaci na kvalifikačních závodech a přejeme hodně štěstí na Mistrovství ČR v agility, které proběhne v září 2020 v Mohelnici.

 

 

 

31.5.2020

Agilitvínování

14.6.2020 vás zveme na dvojzkoušky.

Po čtyřech letech se opět vracíme na náš cvičák v Litvínově. Bude se závodit ve všech pěti velikostních kategoriích a v každém, běhu oceníme tři nejlepší. Pokud by se vám nezadařilo, tak nemusíte smutnit, protože jako již tradičně, se bude po závěrečném vyhlašování v každé výkonnostní kategorii (A1, A2, A3) losovat o dort bez ohledu na to, jestli se danému týmu dařilo a nebo ne. A kdyby nevyšlo ani to, tak pro každého bude připravena drobnost u prezence.


Místo konání: ZKO Litvínov, GPS: 50.6021875N, 13.6303631E


Povrch: Tráva

Rozhodčí: Petr Dostál


Vypsané kategorie: bude se závodit ve všech velikostních kategoriích (XS, S, M, ML a L)


Program závodu:

9:00 - 9:15 prezence A1

prezence A2 a A3 bude upřesněna po uzávěrce


Přihlašování: https://kacr.info/competitions/3302

                Přihláška bude přijata po připsání platby na účet.


Cena: 370,- kč/tým pro členy kačr a zahraniční

           450,- kč/tým pro nečleny kačr


Platba: na účet 2959880123/0800
VS: číslo VP

Pozn: Jméno a příjmení psovoda + Litvínov

Uzávěrka přihlášek: 11. 6. 2020


Kapacita: 80 týmů (minimální počet závodníků 40)


Změna programu a propozic vyhrazena. Časy prezencí upřesníme nejpozději 2 dny před závody v události na FB a na https://kacr.info/competitions/3302


Kontakt: Jana Mikulová, tel. 605131919, email: 1janidu@seznam.cz

 

 

 
6.11.2019
 

 Jana Mikulová ml. členka našeho klubu a úspěšná reprezentantka Agility klubu.

Sice je začátek listopadu, ale proč se nevrátit na začátek září k mistrovství ČR v agility. Protože na chlubení je vhodný čas přece vždycky.
Na MČR jsem se kvalifikovala již po několikáté s Colinkou a poprvé i s Agískem, který si připsal na konto svůj asi dosavadní největší životní úspěch. Se svým týmem Dred tým se stal Agísek mistrem ČR družstev v kategorii medium!!
Naše poprvé s Agískem bylo pro mě trochu divné, protože většinu závodů kdy “o něco šlo“ mám odběhanou s Colí, která to miluje a ta atmosféra ji vždy nakopne. Agísek je v tomhle trochu rezervovanější, zvlášť po všech těch peripetiích co nás za celé naše působení ne jen na závodním poli potkali. O to víc mě tuhle závodní sezónu mile překvapoval tím, co všechno a jak zvládl.

 
Teď k výsledkům…
Agísek se svým týmem ukořistil 2. místo v jumpingu (přispěl čistým během) i v agility (tady přispěl také čistým během, ale díky tomu, že jsme na sebe nebyli úplně naladění s 0,93 trestnými body za čas) a celkově jsme se tak stali mistry ČR. V jednotlivcích se nám podařil jumping čistě na 17. místě a v agility jsme se diskvalifikovali.
Colinka chudák odnesla to, že jsem před republikou byla s Agískem ve Španělsku a pak jsem musela dohánět resty ve škole, takže jsme jeli na MČR bez jakéhokoliv tréninku a to bylo hodně znát. V sobotu za družstva jsme měli čistý průstřel, ale v neděli se nám hezky povedl jumping jednotlivců, kde jsme se dostali na 13. místo s nepochopitelnými 0,99 za čas. Bohužel finální agility jsem Colince pokazila, když jsem ji vedla jako Agíska a označila jí překážku o malinkou chvilku dříve, než potřebovala. Je to škoda, protože to mohl být v součtu jinak hodně hezký výsledek. Uvidíme, jestli se za rok podíváme na MČR ještě znovu, protože Colinka letos v prosinci oslaví 10 let a to už je věk, kdy není nic jisté. Budeme spolu běhat do té doby, dokud nám to její kondice a zdraví dovolí a to doufám bude ještě dlouho.